MTK Budapest–Budapest Honvéd-MFA 2-2 (2-1)

MTK Budapest: Varasdi – Molnár, Balogh, Varju, Nagy B. – Törőcsik, Kata, Kapronczai – Babinszky, Zuigéber, Tóth Z.

Kispad: Szüsz, Amankona, Kosznovszky (Kapronczai, 72.), Zana (Zuigéber, 90.), Kovács (Törőcsik, 72.), Mogyorósi, Németh (Tóth Z., 67.)

Sárga lap: Kata (29.), Varju (87.)

Gólszerző: Babinszky (26.), Zuigéber (42.)

Pölöskei Gábor értékelője: – Közelebb álltunk a győzelemhez, mint a Honvéd, az első félidőben különösen jól futballoztunk, előnyben zárhattuk volna le a mékőzést, megvoltak a helyzetek, de kimaradtak. A második félidőben volt 15-20 perc érthetetlen rövidzárlat, amit kihasznált a Honvéd. 2-2-nél volt két meccslabdánk, ezeket is elhibáztuk, így döntetlent játszottunk ezen a nagyon jó mérkőzésen.

U17
Budapest Honvéd-MFA–MTK Budapest 0-0

MTK Budapest: Winter – Tarjáni, Várkonyi, Csinger, Kiss – Vertetics, Dóra, Farkas – Holló, Suszter, Miknyóczki.

Kispad: Velicskó, Lehoczky (Vertetics, 74.), Béres (Holló, 66.), Strohmayer, Szalka, Abért, Sali (Suszter, 66.).

Sárga lap: Vertetics (52.), Miknyóczki (67.)

Székely Zsolt gondolatai: – Az eredményről vitatkozhatunk, hogy megérdemelt, vagy sem, de minket elsősorban nem ez érdekel. Túlzottan átvettük a mérkőzés rangadó jellegű hangulatát, és nem vettük észre, hogy a nagy csata közben többet kellene fociznunk. Voltak ugyan szép felvillanásaink, és meg is küzdöttünk az egy pontért, de ennél többre vágyunk mindannyian. A cél továbbra is a jó futball, és az egyéni fejlődés, amiből ezúttal az utóbbi valósult meg.

U16
Budapest Honvéd-MFA–MTK Budapest 2-3 (2-2)

MTK Budapest: Velicskó – Calo, Guth, Helembai, Rohrbeck – Bene, Bíró, Horváth A. – Juhász L., Bakos, Kovács M.

Kispad: Csenterics, Dancs (Rohrbeck, 46.), Tóth, Szőke (Kovács M., 86.), Vancsa (Juhász L., 70.), Zilahi.

Sárga lap: Bíró (30.), Dancs (71.), Calo (88.)

Gólszerző: Bakos (9.), Juhász L. (25.), Benczenleitner (öngól, 58.)

Pinezits Máté nyilatkozata: – Fordulatos, izgalmas mérkőzést játszottunk. Magunkra és az erényeinkre figyeltünk, a megoldásokat kerestük, köszönjük, Geri bá! Az előző mérkőzés után azt mondtuk, hogy tudjuk, mi a dolgunk. Tudták a srácok...