A Sándor Károly Labdarúgó Akadémia hivatalos honlapja
Klubunkban kaptak a legtöbb lehetőséget a 2005-ben, vagy annál később született játékosok.
Akadémiánk neveltje, Vasiljevic Andrej mindössze 16 évesen és 40 naposan lépett pályára az NB I-ben.