A Sándor Károly Labdarúgó Akadémia hivatalos honlapja
2021-12-07
Utolsó őszi bajnoki mérkőzésén csapatunk 3-0-ra nyert hazai pályán a debreceniek ellen. Íme, a mérkőzés góljai.
Az U16 és U17 is bajnok lett a héten, már bajnokként győzött az U19 és az U15, m...
U19-es együttesünk begyűjtötte a bajnoki címet, míg az U16 és az U17 is komoly l...
Akadémiai korosztályaink minden bajnoki mérkőzést megnyertek a hétvégén.
Ne maradjon le egy eseményről sem! Iratkozzon fel ingyenes hírlevelünkre: