MTK Budapest: Farkas – Csiha, Porkoláb, Csuvikovszki, Csóri – Cseke, Weisz, Urbán – Pásztor, Zsembery, Freyer.

Gólszerző: Zsembery Áron (2), Urbán Martin.

Moskovits Gábor értékelése: – A közepesnél eggyel gyengébb játékkal kezdtük a szezont. Lassan és kényelmesen fociztunk, de így is tudtunk dominálni. Gratulálok Balázsi Richárdnak a bemutatkozásához az MTK kék-fehér mezében.

ZTE U12–MTK Budapest U12 4-3 (3-1)

MTK Budapest: Tuska – Bucsai, Bárdi, Lovász, Horváth – Konkoly, Zoltai, Zubor – Papp, Polonkai, Kőhalmi.
Cserék: Martinov, Lugosi, Welser.

Gólszrző: Konkoly Patrik (2), Bárdi Dorián.

Tóvaj Kristóf értékelése: – Az első félidőben a szezon egyik, ha nem a leggyengébb produkcióját nyújtottuk Zalaegerszegen, a labdakihozatalok során és védekezésben is sajnos bizonytalanok voltunk, mint a kutya vacsorája, emiatt macska-egér harc alakult ki a pályán (3-0 a hazaiaknak). A második félidőre változott a játék képe, a kapuja elé szorítottuk vendéglátóinkat, de még egyenlíteni sem sikerült, nemhogy fordítani. Nem „nyávoghatunk” a vereség miatt, egyrészt azért, mert az első 30 perc alapján rászolgáltunk, másrészt ugye azért, mert abban a játékrészben bizony nem mi voltunk a „macskák”. Több gyenge egyéni teljesítmény volt, de fel a fejjel, hamarosan lehet javítani!